Oficiální prezentace

Menu
Naďa Válová - SNAD VRÁTÍ SE BRZY

Napsat text Snad vrátí se brzy pro Naďu Válovou byla pro mě velká výzva a potěšení zároveň. Už svým posláním mě zadané téma velmi zaujalo a chtěl jsem, aby z toho byla opravdu dobrá věc. A myslím, že se nám to podařilo. Naďu mám moc rád nejen, jako zpěvačku, ale i jako člověka a psát pro ni je mi potěšením. Nehledě k tomu, skutečnost, že tato píseň byla natočena za doprovodu velkého orchestru Ústřední hudby armády České republiky, je to pro mě prestižní záležitost, která se stane jednou za mnoho let. Děkuji Nadě, že píseň podala tak přesvědčivě, se všemi emocemi a svým projevem tak dala mému textu hloubku, význam, že mu dala život.

 

RENATA DRÖSSLER LIVE

V roce 2020 vydává Renata Drössler své páté album „Live“. Je na něm řada nových písní a pár osvědčených šansonových pecek které známe z provedení jiných šansonových hvězd Hany Hegerová, či Marlene Dietrich. Album je ohlédnutím za její takřka patnáctiletou spolupráci s pianistou, skladatelem a textařem Petrem Ožanou. A jednu skladbu AŽ JEDNOU PŘÍJDE, napsala moje maličkost.

Tanja - ROZCESTÍ

Další text který jsem napsal pro zpěvačku  Tanju je skladba ROZCESTÍ kterou zhudebnil Dominik Fajkus

RENATA DRÖSSLER – VÍM, ŽE SE VRÁTÍM

Skladba Michala Worka mě oslovila natolik, že jsem na ni chtěl napsal velmi nevšední text a vznikla tak píseň „Vím, že se vrátím“. Dlouho jsme přemýšleli, komu tuto píseň nabídnout a jsem velmi rád, že ji nazpívala šansoniérka Renata Drössler, která textu dokázala vdechnout to, co jsem si při jeho psaní představoval.

SILEGRAIL – SMELL OF SUICIDE

Na progresivně rockové scéně zaznamenala písnička „Smell Of Suicide“ ke které jsem napsal anglický text, docela slušný ohlas, obzvlášť v zahraničí.

 

 RENATA DRÖSSLER – AŽ JEDNOU PŘIJDE

Píseň "Až jednou přijde..". vychází z dílny skladatele Michala Worka a text jsem napsal přímo pro Renatu Drössler. V tomto případě byla hudba komponovaná na hotový text a po poslechu prvního demo snímku jsem okamžitě věděl, že tuhle skladbu nemůže zpívat nikdo jiný, než právě Renata.